आदर्श गाउँपालिका ७ को पहिलो निर्णय : निवर्तमान सरकारका आर्थिक अनियमितता बारे छानबिन गर्ने

जगदिश नागरी,  डोटी : आदर्श गाउँपालिका वडा नं ७ को पहिलो बैठक सम्पन्न भएको छ । बैठकबाट निवर्तमान स्थानीय सरकारका पालामा भएका आर्थिक अनियमितता बारे छानबिन गर्न समिति गठन गरिएको छ । निवर्तमान वडाको सरकार रहँदा विवादमा आएका योजना, आर्थिक अनियमितताको आरोप लागेका योजना तथा व्यक्ति र जनप्रतिनिधिका विषयमा छानबिन गर्न वडा सचिव डम्मर राज ओझा सदस्य सचिव रहने गर्ने नवनिर्वाचित वडा सदस्य डमर बहादुर बागको संयोजकत्वमा समिति गठन गरेको हो । समितिले अनियमितताको आरोप वा सत्यता बाहिर ल्याएर जनतालाई प्रष्ट जानकारी गराउने
नवनिर्वाचित वडा अध्यक्ष लाल बहादुर विष्ट ले जानकारी दिनुभयो । जनतालाई सूचनाको हकको प्रत्याभुति दिन वडा सार्वजनिक सूचना सार्वजनिक गर्न कर्मचारीलाई निर्देशन समेत दिइएको छ । यो सँगै बैठकबाट वडा को नाममा रहेको जमीन मा रहेका घर टहरा खाली गरी भाडा लिने निर्णय गरेको छ । साथै, गाउँपालिका गरेको माधिरा सम्बन्धी निर्यण लाई कार्यान्वयन गर्ने निर्यण गर्ने निर्णय गरेको छ

यो पनि पढ्नुहोस

लागुऔषध सहित ४ जना पक्राउ
दुई जना फरार प्रतिबादी पक्राउ
समानुपातिक निर्वाचन पद्धती स्थानीय तहमा समेत थप गर्नुपर्दछ ः कोशी प्रदेश उपसभामुख सृजना दनुवार
अमेरिकाको लुइस्टनमा बन्धकुधारीद्वारा १६ जनाको हत्या
इजरायलमा हमासको आक्रमणमा परी मृत्यु भएका गणेशकुमार नेपालीको शव आज नेपाल ल्याईयो
आईसीसी एकदिवसीय विश्वकपको पाँचौँ चरणको अन्तिम खेल : भिड्दै इङ्गल्यान्ड र श्रीलङ्का
एसीसी यू- १९ जितेर स्वदेश फर्केको नेपाली किक्रेट टोलीलाई विमानस्थलमा भव्य स्वागत
‘भष्मे डन’को २ करोड ४० लाखको ओपनिङ
Advertisement