Search
Close this search box.

आदर्श गाउँपालिका ७ को पहिलो निर्णय : निवर्तमान सरकारका आर्थिक अनियमितता बारे छानबिन गर्ने

जगदिश नागरी,  डोटी : आदर्श गाउँपालिका वडा नं ७ को पहिलो बैठक सम्पन्न भएको छ । बैठकबाट निवर्तमान स्थानीय सरकारका पालामा भएका आर्थिक अनियमितता बारे छानबिन गर्न समिति गठन गरिएको छ । निवर्तमान वडाको सरकार रहँदा विवादमा आएका योजना, आर्थिक अनियमितताको आरोप लागेका योजना तथा व्यक्ति र जनप्रतिनिधिका विषयमा छानबिन गर्न वडा सचिव डम्मर राज ओझा सदस्य सचिव रहने गर्ने नवनिर्वाचित वडा सदस्य डमर बहादुर बागको संयोजकत्वमा समिति गठन गरेको हो । समितिले अनियमितताको आरोप वा सत्यता बाहिर ल्याएर जनतालाई प्रष्ट जानकारी गराउने
नवनिर्वाचित वडा अध्यक्ष लाल बहादुर विष्ट ले जानकारी दिनुभयो । जनतालाई सूचनाको हकको प्रत्याभुति दिन वडा सार्वजनिक सूचना सार्वजनिक गर्न कर्मचारीलाई निर्देशन समेत दिइएको छ । यो सँगै बैठकबाट वडा को नाममा रहेको जमीन मा रहेका घर टहरा खाली गरी भाडा लिने निर्णय गरेको छ । साथै, गाउँपालिका गरेको माधिरा सम्बन्धी निर्यण लाई कार्यान्वयन गर्ने निर्यण गर्ने निर्णय गरेको छ

____________________ बिज्ञापन __________________

यो पनि पढ्नुहोस

३ दिन अगाडि
कति थरी कर तिरिरहनु भएको छ? थरीथरी सरकार थरीथरी कर, साढे आठ खर्ब रुपैयाँको राजस्व सङ्कलन
३ दिन अगाडि
भारत र अमेरिकासहित ८ देशका लागि राजदूत सिफारिस
३ दिन अगाडि
कोशीमा हतारमा बजेट पारित, सत्तापक्षकै असन्तुष्टि
६ दिन अगाडि
संसद भवनभित्रै गोली लागेको अवस्थामा प्रहरीका एक जवान मृत फेला
६ दिन अगाडि
रुसी राष्ट्रपति पुटिन प्योङ्याङमा, उनी उत्तर कोरिया जानुका तीन कारण
६ दिन अगाडि
राष्ट्रपति पौडेल आज स्वदेश फर्किँदै , पहिलो औपचारिक विदेश भ्रमण
६ दिन अगाडि
नागरिक उन्मुक्ति र जनमतलाई सरकारमा ल्याउने तयारी : नागरिक उन्मुक्ति पार्टीकी अध्यक्ष रञ्जिता श्रेष्ठ, जनमत पार्टीका अध्यक्ष डा. सिके राउत मन्त्री बन्न सक्ने
६ दिन अगाडि
आँप लहानमा पर्छ किलोको ३५